Kości zostały rzucone!

KOŚCI ZOSTAŁY RZUCONE!

W piątek 13 kwietnia 2018 r. odbyły się w Collegium Medicum Drzwi Otwarte. Gościliśmy uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy są zainteresowani studiami w Collegium Medicum.

GALERIA ZDJĘĆ 1

GALERIA ZDJĘĆ 2

RELACJA NA INSTAGRAMIE

Przygotowaliśmy szereg spotkań, które pomogą zainteresowanym studiami w Collegium Medicum w Bydgoszczy określić preferencje dotyczące kierunku nauki. CM UMK oferuje 18 kierunków studiów na 3 Wydziałach: Lekarskim, Farmaceutycznym oraz Nauk o Zdrowiu.

Drzwi Otwarte w Collegium Medicum UMK 2018 - plakatProgram Drzwi Otwartych wyglądał następująco:

1. Spotkanie z władzami uczelni – czyli uczelnia okiem profesora.
  2. Pokaz niespodzianka! – prowadzony przez ratowników medycznych.
  3. Ciekawe warsztaty m.in. „kurs szycia chirurgicznego”, warsztaty ultrasonograficzne, porady studentek kosmetologii - pomocne w wyborze kierunku przyszłego zawodu.
  4. Rekonesans po uczelni - oprowadzanie po jednostkach dydaktycznych CM - pracownie, laboratoria i niedostępne na co dzień miejsca szpitala. Po raz pierwszy zostanie udostępnione CENTRUM SYMULACJI MEDYCZNYCH!
  5. Pokazowa lekcja anatomii prowadzona w języku angielskim przez studentów z zagranicy.
  6. Spotkanie z doradcą zawodowym.

Rekrutacja na studia w Collegium Medicum UMK >>

Serdeczne podziękowania dla wszystkich studentów - wolontariuszy za pomoc i zaangażowanie!