Studenci Erasmusa w Collegium Medicum

Erasmus 2018 Gdy się świetnie bawimy, czas mija bardzo szybko… Tak też jest w przypadku studentów Erasmusa, których Collegium Medicum gości w tym roku akademickim. Choć studenci zdążyli się już zaaklimatyzować w Bydgoszczy, dopiero teraz chwalimy się ich obecnością.

Kilka dni temu wspólnie gotowaliśmy potrawy wielkanocne. Wymagało to pewnej elastyczności, bo nie wszyscy jedzą wszystko. W żurku więc zamiast białej kiełbasy pływały klopsiki z indyka. Były jajka faszerowane, sałatka warzywna, pierogi ruskie. Na deser zjedliśmy własnoręcznie dekorowane mazurki.

Mamy nadzieję, że kolejne miesiące pobytu w naszej Uczelni upłyną naszym Erasmusom w równie miłej atmosferze.

Erasmus 2018 Erasmus 2018 Erasmus 2018 Erasmus 2018 Erasmus 2018 Erasmus 2018

fot. Aleksandra Laskowska