Drzwi Otwarte 2018

KOŚCI ZOSTAŁY RZUCONE!

W piątek 13 kwietnia 2018 r. o godz. 10:00 zapraszamy na Drzwi Otwarte. Spotkanie dedykujemy kandydatom, którzy przymierzają się do studiowania na kierunkach medycznych w Collegium Medicum w Bydgoszczy.

Przygotowaliśmy szereg spotkań, które pomogą zainteresowanym studiami w Collegium Medicum w Bydgoszczy określić preferencje dotyczące kierunku nauki. CM UMK oferuje 18 kierunków studiów na 3 Wydziałach: Lekarskim, Farmaceutycznym oraz Nauk o Zdrowiu.

Program naszego spotkania zapowiada się następująco:

1. Spotkanie z władzami uczelni – czyli uczelnia okiem profesora.
  2. Pokaz niespodzianka! – prowadzony przez ratowników medycznych.
  3. Ciekawe warsztaty m.in. „kurs szycia chirurgicznego”, warsztaty ultrasonograficzne, porady studentek kosmetologii - pomocne w wyborze kierunku przyszłego zawodu.
  4. Rekonesans po uczelni - oprowadzanie po jednostkach dydaktycznych CM - pracownie, laboratoria i niedostępne na co dzień miejsca szpitala. Po raz pierwszy zostanie udostępnione CENTRUM SYMULACJI MEDYCZNYCH!
  5. Pokazowa lekcja anatomii prowadzona w języku angielskim przez studentów z zagranicy.
  6. Spotkanie z doradcą zawodowym.
    Przed spotkaniem możesz wypełnić pdfKWESTIONARIUSZ ZAINTERESOWAŃ ZAWODOWYCH330.93 KB

Sprawdź nas! Zapraszamy!

Rekrutacja na studia w Collegium Medicum UMK