Profesor Wojciech Zegarski Bydgoszczaninem Roku

prof. dr hab. n. med. Wojciech Zegarski Miło nam poinformować, że prof. dr hab. n. med. Wojciech Zegarski, kierownik Katedry Chirurgii Onkologicznej Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum UMK został wybrany Bydgoszczaninem Roku 2017 w corocznym plebiscycie Expressu Bydgoskiego.

Prof. dr hab. n. med. Wojciech Zegarski w plebiscycie Expressu Bydgoskiego był nominowany za stworzenie światowej klasy ośrodka chirurgicznego kształcącego lekarzy - chirurgów onkologicznych w oparciu o nowatorskie programy szkolenia z wykorzystaniem innowacyjnych technik zabiegowych. Na zwycięzcę oddano aż 4035 głosów. Drugie miejsce z wynikiem 2668 głosów zajął Piotr Król, poseł PiS, nominowany za zaangażowanie w działania na rzecz inwestycji ważnych dla Bydgoszczy. Trzeci natomiast był Krzysztof Wolsztyński, Prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Lekkiej Atletyki oraz Fundacji Serca Bicie, nominowany za organizację największych imprez lekkoatletycznych w kraju.

Zwycięzcy oraz wszystkim nominowanym w plebiscycie serdecznie gratulujemy wyróżnienia.