Lider medycyny

Prof. dr hab. n. med. Wojciech Zegarski, kierownik Katedry Chirurgii Onkologicznej otrzymał prestiżowe wyróżnienie w konkursie Sukces Roku 2017 w Ochronie Zdrowia - Liderzy Medycyny.

Nagrodę za stworzenie światowej klasy ośrodka chirurgicznego kształcącego lekarzy w zakresie Chirurgii Onkologicznej w oparciu o nowatorskie programy szkolenia z wykorzystaniem innowacyjnych technik zabiegowych wręczył Minister Zdrowia. Uroczysta gala odbyła się 11 stycznia 2018 r. na Zamku Królewskim w Warszawie i była już 17 edycją prestiżowej imprezy. Wśród laureatów - liderów działających na rzecz rozwoju medycyny znaleźli się m.in. prof. Wiesław Jędrzejczak - wybitny hematolog, znana podróżnik i działacz fundacji charytatywnych - Martyna Wojciechowska oraz redaktor programów o tematyce medycznej - Ewa Drzyzga.

lider medycyny - foto lider medycyny - foto lider medycyny - foto
lider medycyny - foto