Studentka z medalami

Alicja Mułyk, studentka biotechnologii medycznej na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy zajęła czołowe miejsca w trakcie mistrzostw Polski seniorek oraz juniorek do 18 i 23 lat w trójboju siłowym, które zostały rozegrane w Spale.

Jak mówi sama Alicja – „Trenuję trójbój siłowy pod okiem Tomasza Milocha i w sobotę (2.12) brałam udział w Mistrzostwach Polski i udało mi się zaliczyć wszystkie 9 podejść, a także zająć:

1 miejsce w kategorii juniorek do lat 23 do 63kg

1 miejsce w klasyfikacji open juniorek do lat 23

2 miejsce w kategorii seniorek 52kg

2 miejsce w klasyfikacji open seniorek.

Ważąc zaledwie 48 kg podniosłam w przysiadzie 107,5 kg, wyciskaniu 55 kg, martwym ciągu 120 kg. Łącznie zdobywając 282,5 kg co daje 371,85 pkt Willks'a."

Przypominamy, że nasza studentka na minionych zawodach ustanowiła Rekord Polski w przysiadzie, oraz kilka medali w najważniejszej federacji jaką jest IPF.

Serdecznie gratulujemy!

Alicja Mułyk Alicja Mułyk