Paka dla psiaka

plakat akcji "Paka dla psiaka"Fundacja Ostatnia Przystań to wyjątkowe miejsce. Opiekę i schronienie znajdują tam zwierzęta, które ze względu na swój wiek i liczne schorzenia nie mogą znaleźć nowego domu. To taki Dom Seniora dla czworonogów. Z myślą o podopiecznych tej właśnie fundacji studenci Collegium Medicum UMK organizują zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy.
Osoby zainteresowane zakupem karmy proszone są o kontakt z głównymi organizatorkami akcji Anną Marią Grzechowiak lub Magdaleną Musiał. Seniorzy potrzebują bowiem specjalistycznej karmy dla nich przeznaczonej.

Zbiórka prowadzona jest do 5 stycznia 2018 r. w budynku dydaktycznym Collegium Medicum mieszczącym się przy ul. Łukasiewicza 1 w Bydgoszczy oraz w budynku audytoryjnym (Biblioteki Medycznej) przy ulicy M. Curie Skłodowskiej 9 w Bydgoszczy.

Liczymy na Was!

Fundacja Ostatnia Przystań >>