Studenci potrzebującym

Studenci zrzeszeni w bydgoskim oddziale IFMSA Poland w okresie przedświątecznym organizują co roku imprezy charytatywne oraz kwesty na rzecz osób potrzebujących: Świąteczna paczka (4-18 grudnia); Maraton Pisania Listów Amnesty International wraz z imprezą towarzyszącą - Kampania Biała Wstążka (5 grudnia); Mikołajkowa Puszka (6 grudnia) i Koncert Świąteczny - Miś pod Szpitalną Choinkę (8 grudnia).

plakat akcji "Studenci potrzebującym" Świąteczna PaczkaŚwiąteczna paczka (4-18 grudnia) to projekt, w czasie którego zostaje zorganizowana zbiórka żywności z długim terminem ważności, środków chemicznych, ciepłej odzieży, itp. Z zebranych darów studenci stworzą podarunki świąteczne dla najbiedniejszych mieszkańców, ubogich rodzin oraz osób bezdomnych.

Miejsca zbiórki:

• Budynek Audytoryjny (Biblioteki Medycznej), ul. Curie Skłodowskiej 9;
  • Budynek dydaktyczny patomorfologii, ul. Curie Skłodowskiej 9;
  • Budynek Wydziału Farmaceutycznego, ul. dr. A. Jurasza 2;
  • Dom Studencki nr 2, ul. Jagiellońska 13-15;
  • Dom Studencki nr 3, al. Powstańców Wielkopolskich 46;
  • Budynki A oraz F, ul. Jagiellońska 13-15.

Więcej info na FB >>