MEDICALIA w obiektywie

Medicalia 2017 - zajęcia w Centrum Symulacji Medycznych, fot. Mariusz KowalikowskiW minioną sobotę 2 grudnia 2017 r. na naszej uczelni odbył się Dzień Nauki Medicalia 2017. Odwiedziło nas około 800 młodych ludzi zainteresowanych naukami medycznymi. Była to dla nich doskonała okazja, aby przyjrzeć się kulisom medycyny. Specjaliści wielu dziedzin medycznych ujawnili tajniki swojego warsztatu.

Licznie zgromadzona młodzież miała okazję podejrzeć pracę chirurga, poznać tajniki laboratorium analitycznego, podyskutować o chemii w pożywieniu czy zobaczyć pracę na symulatorach medycznych.

Dziękujemy za tak liczne przybycie na nasze warsztaty!

Tych z Was, którzy chcieliby podejrzeć jak wyglądał dzień nauki zapraszamy do Fotogalerii.

GALERIA ZDJĘĆ 1 >>

GALERIA ZDJĘĆ 2 >>