II Forum Kujawsko-Pomorskie Psychiatrii Środowiskowej

Psychiatria Środowiskowa dziś i jutro.
Z perspektywy opieki nad osobami starszymi
Bydgoszcz, 30 listopada 2017 r.

pdfProgram 703.39 KB

Katedra i Klinika Psychiatrii Collegium Medicum UMK ma zaszczyt zaprosić na II Forum Kujawsko-Pomorskie Psychiatrii Środowiskowej, współorganizowane przez Sekcję Kujawsko-Pomorską Psychiatrii Środowiskowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób Chorych Psychicznie POL-FAMILIA oraz Stowarzyszenie MOST.
Forum odbywa się pod patronatem JM Rektora UMK Prof. dr. hab. Andrzeja Tretyna.

Projekt współfinansowany jest ze środków Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Forum jest kontynuacją zeszłorocznej edycji, która odbyła się w Toruniu i wpisuje się w ogólnopolskie kalendarium spotkań dotyczących zagadnień psychiatrii środowiskowej. W tym roku wiele miejsca poświęcone zostanie tematom z zakresu psychogeriatrii oraz projektowi reformy systemu opieki psychiatrycznej w Polsce. Tegoroczna odsłona będzie miała miejsce 30 listopada 2017 r. (czwartek) na terenie kampusu Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika przy ul. Jagiellońskiej 13-15 w Bydgoszczy oraz w gmachu Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza przy ul. Marii Curie Skłodowskiej 9 (bud. G).

Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 8:30.

Chęć uczestnictwa można zgłaszać pod adresem email: forumpsychiatrii.srodowiskowej@gmail.com

Zgłoszenia do 28.11.2017 r.
Aktualizacja: rejestracja została przedłużona do 29.11.2017 r. - osoby zgłoszone ostatniego dnia będą miały możliwość uczestniczyć w sesji wykładowej i warsztatowej, otrzymają certyfikat, wyłączona będzie jednakże opcja lunchu (limit miejsc i rezerwacja).

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.