Targi Pracy Offerty 2017

Targi Pracy Offerty 2017

Targi Pracy 2017 - baner

Branża medyczna, chemiczna i kosmetyczna będą gościły podczas tegorocznych Targów Pracy Offerty 2017. 16 listopada 2017 r. w godz. 11:00 - 17:00 zapraszamy studentów Collegium Medicum UMK do aktywnego udziału w zbliżających się targach, które odbędą się w Hali Sportowo-Widowiskowej "Łuczniczka" w Bydgoszczy.

Z myślą o studentach naszej uczelni biura karier zaprosiły m.in. firmy z branży medycznej, chemicznej i kosmetycznej. Wystawcy będą oferowali pracę stałą oraz tymczasową dla tych, którzy aktywnie studiują, a ich celem jest wsparcie budżetu. Na kandydatów z sektora zdrowia będą czekały oferty firm produkujących sprzęt medyczny, zajmujących się produkcją kosmetyków oraz świadczących usługi opiekuńcze na rzecz osób starszych. Ponadto pracodawcy będą poszukiwać wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego. Na płycie targów nie zabraknie przedstawicieli innych branż, którzy szukają testerów, analityków, specjalistów ds. obsługi klienta, oferując zatrudnienie w trakcie trwania studiów.

Oprócz tego skorzystać będzie można z pomocy specjalistów dyżurujących w strefie konsultacyjno-doradczej, w której uzyskasz porady z zakresu: tworzenia dokumentów aplikacyjnych, przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, pracy poza granicami kraju, rozwoju zawodowego i planowania kariery, otwierania działalności gospodarczej, zakładania start upów, pozyskiwania środków na działalność gospodarczą.

W trakcie targów skorzystać można z bezpłatnych szkoleń, które podnoszą kompetencje zawodowe. Lista warsztatów na zapisy: https://offerty.byd.pl/warsztaty 

To nie wszystko - podczas targów pracy możesz zupełnie za darmo zrobić sobie profesjonalne zdjęcie do CV czy innych dokumentów aplikacyjnych (pamiętajcie by ubrać się stosownie do zdjęcia). Studentki zainteresowane zdjęciem do CV serdecznie zapraszamy na bezpłatny makijaż.

Porozumienie Bydgoskich Biur Karier przygotowało szereg atrakcji związanych z wiedzą o współczesnym rynku pracy, jego perspektywach i wyzwaniach. Wszystkie informacje znajdziecie na stronie http://www.offerty.byd.pl/ oraz śledząc nas na Facebooku www.facebook.com/BiuraKarier/ 

Biuro Karier Collegium Medicum serdecznie zaprasza.