Specjaliści roku z Collegium Medicum UMK

logo MZNaukowcy z Collegium Medicum UMK znaleźli się w ścisłym gronie specjalistów, którzy ukończyli specjalizacje i złożyli Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z najlepszym wynikiem w 2016 roku.

14 października 2017 r., w Dniu Edukacji Narodowej, Minister Zdrowia Konstanty Radziwiłł, wręczył listy gratulacyjne specjalistom, którzy ukończyli specjalizacje i złożyli Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z najlepszym wynikiem w 2016 roku. W trakcie uroczystości, która odbyła się budynku Ministerstwa przy ul. Miodowej w Warszawie Minister wręczył listy gratulacyjne specjalistom, pośród których znaleźli się naukowcy z Collegium Medicum UMK:

z Katedry Medycyny Sądowej Wydziału Lekarskiego:

• prof. dr hab. n. med. Tomasz Grzybowski (laboratoryjna genetyka sądowa)
  • dr hab. n. med. Marcin Woźniak, prof. UMK (laboratoryjna genetyka sądowa)
  • dr n. med. Marta Gorzkiewicz (laboratoryjna genetyka sądowa)
  • mgr inż. Marzena Sykutera (laboratoryjna toksykologia sądowa)

z Katedry Immunologii Wydziału Farmaceutycznego:

• dr n. med. Lidia Gackowska (laboratoryjna immunologia medyczna)
  • dr n. med. Anna Helmin-Basa (laboratoryjna immunologia medyczna)
  • dr n. med. Małgorzata Wiese-Szadkowska (laboratoryjna immunologia medyczna).