Inauguracja roku akademickiego

Inauguracja roku akademickiego 2016/2017 Rektor UMK prof. Andrzej TretynUroczysta inauguracja roku akademickiego 2017/2018 odbędzie się 2 października 2017 r. na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Inaugurację poprzedzi tradycyjne złożenie kwiatów pod pomnikiem Mikołaja Kopernika, które odbędzie się o godz. 10:15 na Rynku Staromiejskim w Toruniu. W programie inauguracji znalazły się m.in. wystąpienie JM Rektora UMK prof. dr. hab. Andrzeja Tretyna oraz wręczenie nagród i wyróżnień. Udział w wydarzeniu weźmie wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego dr hab. Sebastian Skuza.

Transmisję na żywo z inauguracji roku akademickiego przeprowadzi UMK TV.

W Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy na poszczególnych wydziałach odbędą się uroczyste immatrykulacje.

Wydział Farmaceutyczny
zaprasza 6 października 2017 r. o godz. 13.00.
Uroczyste spotkanie odbędzie się w Auli A-B, przy ul. Jagiellońskiej 13 w Bydgoszczy.

Wydział Lekarski zaprasza na immatrykulację 4 października 2017 r.

• godz. 12.30
    dla studentów I roku kier. lekarskiego i I roku English Division
  • godz. 15.00
    dla uczestników studiów doktoranckich oraz studentów I roku kier.: biotechnologia I i II st., inżynieria biomedycznej I st., optyka okularowej z elementami optometrii I st. i optometria II st.

Immatrykulacja na Wydziale Nauk o Zdrowiu odbędzie się 16 października 2017 r.
doc Szczegółowe informacje

Zajęcia dydaktyczne rozpoczynają się 3 października 2017 r.

pdfRamowa organizacja roku akademickiego281.17 KB