Stypendia za wysoko punktowane publikacje naukowe

okładka „Journal of Investigative Dermatology”, JM Rektor UMK przyznał jednorazowe stypendia za wysoko punktowane publikacje naukowe pracownikom naukowym Collegium Medicum:

dr hab. n. med. Annie Brożynie, adiunktowi w Zakładzie Patologii Nowotworów i Patomorfologii Wydziału Nauk o Zdrowiu za wysoko punktowaną publikację naukową: „Cutaneous glucocorticoidogenesis and cortisol signaling are defective in psoriasis” opublikowaną w „Journal of Investigative Dermatology” (wskaźnik Impact Factor: 6.287 , punktacja MNiSW: 50);
full text >>

oraz

JAAC 200pxdr. hab. n. med. Markowi Kozińskiemu, adiunktowi i kierownikowi Zakładu Podstaw Medycyny Klinicznej w Katedrze Kardiologii i Chorób Wewnętrznych Wydziału Lekarskiego i kierownikowi Zakładu Podstaw Medycyny Klinicznej za wysoko punktowaną publikację naukową: „Patient outcomes with STEMI caused by aneurysmal coronary artery disease and treated with primary PCI” opublikowaną w „JACC: Journal of the American College of Cardiology” (wskaźnik Impact Factor: 19.896, punktacja MNiSW: 50).
publikacja >>

Stypendia za wysoko punktowane publikacje naukowe zostaną wręczone podczas uroczystości wręczenia nagród w Toruniu 29 września 2017 r. o godz. 12.00 w Sali Reprezentacyjnej Senatu UMK w Collegium Maximum w Toruniu.