Uroczyste zakończenie studiów przez studentów studiów anglojęzycznych

graduation 2017 invitation

Prorektor ds. Collegium Medicum - prof. dr hab. Grażyna Odrowąż-Sypniewska, Dziekan Wydziału Lekarskiego - dr hab. Katarzyna Pawlak- Osińska, prof. UMK oraz Dyrektor Centrum Kształcenia w Języku Angielskim Collegium Medicum UMK - prof. dr hab. Arkadiusz Jawień serdecznie zapraszają na uroczystość zakończenia studiów przez absolwentów kierunku lekarskiego prowadzonego w języku angielskim na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy w roku akademickim 2016/2017, która odbędzie się 26 czerwca 2017 r. o godz. 11:00 w Auli A i B w budynku A przy ul. Jagiellońskiej 13 w Bydgoszczy.

30 przyszłym lekarzom towarzyszyć będą ich rodziny i przyjaciele, a także przedstawiciele Kadry Akademickiej.

Będzie to trzeci rocznik studentów studiów anglojęzycznych, który opuści mury naszej Uczelni.