Badanie satysfakcji zawodowej pracowników

pytanie 200pxZapraszamy do wzięcia udziału w badaniu satysfakcji zawodowej pracowników UMK. Celem badania jest zebranie Państwa opinii na temat różnych aspektów pracy na UMK oraz ich wykorzystanie do poprawy Państwa satysfakcji zawodowej i zaangażowania.

Jest to już drugie badanie satysfakcji pracowników UMK.
Podsumowanie ubiegłorocznego badania dostępne jest na stronie

Tegoroczne badanie prowadzone jest od 23 maja (uruchomienie badania) do 23 czerwca 2017 roku (zamknięcie badania).

Badanie jest anonimowe, a wypełnienie kwestionariusza on-line zajmie Państwu nie więcej niż 15-20 minut.

Link do Kwestionariusza badania każdy z pracowników otrzymał indywidualnie na służbowe imienne konto e-mail.

Badanie jest przeprowadzane na podstawie pdfZarządzenia nr 57 Rektora UMK z dnia 29 kwietnia 2016 r.205.72 KB

Będziemy wdzięczni za pomoc i zaangażowanie.

dr hab. Arkadiusz Karwacki, prof. UMK
Przewodniczący Uczelnianej Rady ds. Jakości Kształcenia