Forum Przedsiębiorczości Akademickiej

grafika ilustracyjna7 czerwca 2017 r. w Auli UMK w Toruniu odbędzie się Forum Przedsiębiorczości Akademickiej. W wydarzeniu organizowanym przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości UMK wezmą udział przedstawiciele ponad 30 firm oraz 10 Wydziałów UMK, w tym Wydział Farmaceutyczny i Wydział Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum UMK.

Forum jest przygotowywane w ramach „Inkubatora Innowacyjności +” realizowanego przez AIP UMK i współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Chodzi o połączenie środowiska naukowego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika i przedsiębiorców pod hasłem komercjalizacji badań naukowych.

Więcej informacji o Forum >>