Marka personalna farmaceuty i ratownika medycznego

22 maja 2017 r. o godz. 17:00 Akademicka Grupa Ratownicza CM UMK zaprasza studentów na otwarte bezpłatne szkolenie "Marka personalna farmaceuty i ratownika medycznego", które odbędzie się w Auli Domu Studenckiego nr 3.

Marzysz o pracy ratownika medycznego lub farmaceuty?
Chcesz rozwijać się i budować pozycję na rynku pracy jeszcze przed ukończeniem studiów?
Weź udział w otwartym szkoleniu i dowiedz się w jaki sposób świadomie budować swój wizerunek, budować pozycję w branży, aktywnie poszukiwać możliwości zatrudnienia i radzić sobie z trudnymi sytuacjami z pacjentami.

Ewa Wilmanowicz jako specjalista ds. wizerunku wielokrotnie budowała markę osobistą osób z branży medycznej, ale także zdobyła doświadczenie we współpracy z branżą farmaceutyczną i ratownictwa medycznego. Podczas szkolenia zdradzi „od kuchni” jak dziś kształtuje się rynek pracy, w jaki sposób funkcjonuje farmaceutyczny biznes i co wpływa na obecne postrzeganie ratownika medycznego wśród potencjalnych pacjentów.

Szkolenie to 1,5 h praktycznych i wartościowych wskazówek podanej w lekkiej, humorystycznej formie.

UWAGA!
Liczba miejsc ograniczona!

ZAPISY
Na szkolenie obowiązują zapisy przyjmowane drogą mailową: akademickagruparatowniczacm@gmail.com
Prosimy o podanie imienia, nazwiska, kierunku oraz roku studiów.

Wydarzenie na fb >>

szkolenie "Marka Personalna Farmaceuty i Ratownika Medycznego" plakat