ZDROWIE dla KUJAW i POMORZA

Katedra i Zakład Promocji Zdrowia
serdecznie zaprasza społeczność akademicką na
II Konferencję Dydaktyczno-Naukową
ZDROWIE dla KUJAW i POMORZA

Strategia profilaktyki chorób układu sercowo-naczyniowego
,
która odbędzie się
20 maja 2017 r.
w Budynku Audytoryjnym (Biblioteki Medycznej) przy ul. M. Curie Skłodowskiej 9.

Podczas dwóch sesji wykładowych zostaną poruszone problemy związane z sytuacją epidemiologiczną, oceną ryzyka, leczeniem oraz szeroko pojętą profilaktyką chorób układu sercowo-naczyniowego.

Uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w warsztacie: Diagnostyka i leczenie uzależnienia od tytoniu, który poprowadzą eksperci z Zakładu Epidemiologii i Prewencji Nowotworów w Warszawie. Szkolenie kończy się testem, którego zaliczenie jest podstawą uzyskania certyfikatu (honorowanego przez NFZ) uprawniającego lekarzy, pielęgniarki i położne do kontraktowania i prowadzenia leczenia osób z zespołem uzależnienia od tytoniu.

Konferencji przyznano 6,5 pkt. edukacyjnych Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja online >>

pragram II Konferencię Dydaktyczno-Naukowej ZDROWIE dla KUJAW i POMORZA. Strategia profilaktyki chorób układu sercowo-naczyniowego