Warsztaty w Biurze Karier

grafika ilustracyjna Biuro Karier Collegium Medicum w kwietniu zaprasza studentów i absolwentów na bezpłatne warsztaty:

PRZYGOTOWANIE DO ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ
Termin: 26 kwietnia 2017 r. godz. 9:00-12:00
Miejsce: budynek audytoryjny (Biblioteki Med.), ul. M. Curie Skłodowskiej 9, sala 30

Rozmowa kwalifikacyjna to często jedyna możliwość na zaprezentowanie się przyszłemu pracodawcy. Przyjdź i dowiedz się jak się do niej przygotować, na co zwracają uwagę rekruterzy oraz przećwicz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

MISTRZOWSKIE PREZENTACJE

Termin: 28 kwietnia 2017 r. godz. 9:00-12:00
Miejsce: budynek audytoryjny (Biblioteki Medycznej), ul. M. Curie Skłodowskiej 9, sala 7

Na warsztacie dowiesz się jak przygotować mistrzowską prezeatcję i dlaczego prezenter jest ważniejszy od samej prezentacji. Jeśli czeka Cię ważna prezenatcja, a Ty stresujesz się wystąpieniami publicznymi - ten warsztat jest dla Ciebie.

NA WARSZTATY OBOWIĄZUJĄ ZAPISY

przyjmowane drogą mailową biurokarier@cm.umk.pl