Promocja doktorska

Promocja doktorska w Collegium Medicum UMK 08.04.2016 r. Prorektor ds. Collegium Medicum, Dziekan Wydziału Farmaceutycznego, Dziekan Wydziału Lekarskiego oraz Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy UMK w Toruniu uprzejmie zapraszają na Promocję doktorską. Promocja odbędzie się 7 kwietnia 2017 r. o godz. 12:00 w Auli A-B przy ul. Jagiellońskiej 13-15 (budynek A) w Bydgoszczy.

Dyplomy zostaną wręczone 3 osobom z Wydziału Farmaceutycznego, 26 osobom z Wydziału Lekarskiego oraz 16 osobom z Wydziału Nauk o Zdrowiu.

W programie przewidziano:

• Hymn Państwowy
  • Wystąpienie Prorektor ds. Collegium Medicum prof. dr hab. Grażyny Odrowąż-Sypniewskiej
  • Wykład prof. dr. hab. Tomasza Grzybowskiego pt. „Kryminalistyczne profilowanie DNA - daleko więcej niż identyfikacja".
  • Gaudeamus
  • Promocja doktorów Wydziału Farmaceutycznego