Studenckie Koło Naukowe zaprasza do współpracy

badania naukowe - grafika ilustracyjnaDrodzy Studenci!
Nowopowstałe Międzynarodowe Koło Naukowe Innowacji i Nowoczesnych Technik w Chirurgii Onkologicznej i Onkologii działające przy Katedrze Chirurgii Onkologicznej (Wydział Nauk o Zdrowiu) zaprasza studentów chcących aktywnie rozwijać się naukowo do współpracy.

Kogo poszukujemy:

• Osób zainteresowanych rozwojem naukowym
  • Osób chcących poświecić swój wolny czas i zapał dla działań klinicznych i naukowych.
  • Osób z pasją i zaangażowaniem
  • Osób chcących aktywnie uczestniczyć w dodatkowych wykładach, szkoleniach, konferencjach tematycznych.
  • Osób chcących pracować w międzynarodowym zespole

Sylwetka kandydata:

• znajomość języka angielskiego
  • znajomość dodatkowych języków obcych jest dodatkowym atutem.
  • pełna chęć pracy naukowej
  • łatwe nawiązywanie kontaktów i uczciwość

Kontakt: surgicaloncologybydgoszcz@gmail.com