Drzwi Otwarte Collegium Medicum

4 kwietnia 2017 r. o godz. 10:00 zapraszamy na Drzwi Otwarte. Na spotkanie zapraszamy młodzież szkół ponadgimnazjalnych planującą studia na kierunkach medycznych w Collegium Medicum w Bydgoszczy.

BANER DRZWI OTWARTE
   INFORMACJE DLA GOŚCI >>

INFORMACJE DLA PRACOWNIKÓW I STUDENTÓW:

Godziny rektorskie
04.04.2017 r. przez cały dzień obowiązują godziny rektorskie dla studentów wszystkich kierunków studiów w Collegium Medicum UMK.

Parking przez Biblioteką Medyczną
W związku z organizacją Drzwi Otwartych w dniu 04.04.2017 r. do godz. 14.00 parking zlokalizowany przed budynkiem audytoryjnym będzie zamknięty od szlabanu przy budynku dydaktycznym patomorfologii (wjazd) do szlabanu wyjazdowego (tzw. parking). Prosimy o pozostawienie pojazdów w innych lokalizacjach.