Ambasador Integracji i Współpracy

Welconomy Forum Toruń 2017, od lewej: dr Jacek Janiszewski, prof. Jacek Kubica, minister Jarosław Gowin Prof. dr hab. Jacek Kubica, prorektor UMK ds. badań naukowych, kierownik Katedry Kardiologii i Chorób Wewnętrznych Collegium Medicum UMK, otrzymał tytuł Ambasadora Integracji i Współpracy, w trakcie kongresu gospodarczego Welconomy Forum in Toruń.

Wyróżnienie przyznawane jest corocznie przez Radę Programową Stowarzyszenia "Integracja i współpraca" za szczególne osiągnięcia i umiejętność integracji oraz współpracy w różnych dziedzinach życia przyczyniających się do poprawy sytuacji gospodarczej naszego kraju. Nagroda została wręczona podczas Sesji Inaugurującej Welconomy Forum in Toruń, które odbyło się w dniach 13-14 marca 2017 r.

W panelach i dyskusjach Welconomy in Toruń 2017 udział wzięli również prof. dr hab. Grażyna Odrowąż-Sypniewska, prorektor ds. Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy oraz prof. dr hab. Aleksander Araszkiewicz, kierownik Katedry Psychiatrii.

Welconomy Forum Toruń 2017, prof. Jacek Kubica Welconomy Forum Toruń 2017

fot. A. Romański (UMK)