Medyczna Środa

Medyczna Środa

grafika ilustracyjna, mięta15 marca 2017 r. o godz. 18:00 zapraszamy osoby zainteresowane poszerzaniem medycznych horyzontów na wykład dr. n. farm. Daniela Modnickiego pt. „Herbatka miętowa czy liść mięty? Leki roślinne i suplementy diety - podobieństwa i różnice.” w ramach cyklu ogólnodostępnych wykładów popularnonaukowych „Medyczna Środa”.

Leki pochodzenia naturalnego, jak i suplementy diety zawierające przetwory roślinne cieszą się dużym zainteresowaniem. Okoliczności ich stosowania, postać i skład mogą sugerować podobieństwo obu grup produktów. Sugestywne reklamy kierowane do publicznej wiadomości często zacierają istotne różnice dotyczące skuteczności i bezpieczeństwa stosowania produktów leczniczych i suplementów diety. Celem wykładu jest przedstawienie podobieństw i różnic dotyczących roślinnych produktów leczniczych i suplementów diety. Świadomość tych zagadnień umożliwi właściwe korzystanie z obu grup produktów i pozwoli uniknąć rozczarowań.

Na wykłady zapraszamy w każdą środę o godz. 18:00 do auli Collegium Medicum UMK przy ul. Jagiellońskiej 13 w Bydgoszczy.

Wstęp wolny.

Zapraszamy szczególnie osoby zainteresowane poszerzaniem medycznych horyzontów!

Kolejne wykłady z cyklu "Medyczna Środa" >>

Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnym profilu Medycznej Środy na Facebooku >>

Zdjęcia z wykładów >>

plakat XXI edycji wykładów MEDYCZNA ŚRODA