Europejski rynek pracy dla pielęgniarek

Dział Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów CM zaprasza wszystkich studentów i absolwentów kierunku pielęgniarstwo na spotkanie „Język angielski kluczem do europejskiego rynku pracy dla pielęgniarek”, które odbędzie się 15 marca 2017 r. w godzinach 12.00 - 14.00 w budynku Collegium Medicum w Bydgoszczy przy ul. Łukasiewicza 1, Aula 14A.

W programie:

• bezpłatna nauka języka angielskiego dla pielęgniarek z PCQ Recruitment
  • egzamin IELTS – kurs przygotowawczy i platforma językowa
  • jaki powinien być poziom języka angielskiego w celu podjęcia pracy za granicą czy kontynuowania nauki i specjalizacji w krajach angielskojęzycznych
  • wymagania językowe pracodawców zagranicznych sektora publicznego i prywatnego w wielkiej Brytanii i Irlandii,
  • konsultacje ze specjalistą rynku pracy w sektorze medycznym

Organizatorzy przewidują losowanie nagród i testowanie języka angielskiego.

Zapisy: biurokarier@cm.umk.pl

Zaproszenie na spotkanie „Język angielski kluczem do europejskiego rynku pracy dla pielęgniarek”