Alfa SCHOOL - bezpłatne warsztaty z komercjalizacji

Alfa SCHOOL - bezpłatne warsztaty z komercjalizacji

Warsztaty "alfa SCHOOL"Zapraszamy na kolejne, bezpłatne warsztaty dla ambitnych naukowców i innowatorów z całego kraju! Piąta już edycja "alfa SCHOOL" odbędzie się 23 i 24 lutego 2017 r., tym razem na Pomorzu - w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER.

"Alfa SCHOOL" to doskonała okazja dla osób chcących skomercjalizować swoje projekty do spotkania się z praktykami biznesu oraz skorzystania z ich wiedzy i doświadczenia. To również nieoceniony networking z mentorami i przedstawicielami ze świata VC oraz możliwość na pozyskanie inwestycji z funduszy skupionych wokół programu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju - BRIdge Alfa.

alfa School speed datingDwudniowe warsztaty "alfa SCHOOL" dla naukowców i twórców projektów B+R pomogą przygotować się do kontaktu z inwestorami, poznać m.in. zagadnienia związane z dyfuzją innowacji czy sposoby na budowanie modelu biznesowego dla projektu naukowego. Uczestnicy otrzymają informacje na temat modeli współpracy z inwestorem, a także dowiedzą się więcej o tworzeniu prezentacji inwestorskich. Zdobytą wiedzę wykorzystają podczas spotkań twarzą w twarz z inwestorami z funduszy VC z całej Polski, którzy wezmą udział w wydarzeniu!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja.
Więcej informacji i zapisy są dostępne na stronie: http://alfa.ac/alfa-school/ 

Organizatorami przedsięwzięcia są Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER oraz SpeedUp Venture Capital Group. Wspiera ich globalna firma prawnicza Dentons, Port Gdańsk oraz Investgda, a patronat nad wydarzeniem objęło Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

W razie pytań prosimy o kontakt z:
Działem Programów Międzynarodowych i Współpracy z Gospodarką CM
tel. 52 585-35-73

Relacje z wcześniejszych edycji: https://www.youtube.com/watch?v=0k36N5RgCBc&feature=youtu.be