Erasmus nadal rekrutuje

erasmus grupa W edycji Erasmusa 2011/12 mamy możliwość wysłania jeszcze ok. 15 studentów na praktykę. Osoby zainteresowane wyjazdem na praktykę Erasmusa w roku akademickim 2011/12 (wyjazd najpóźniej 15 czerwca 2012 r.) mają szansę składać dokumenty zgłoszeniowe w Działu Programów Międzynarodowych CM do 13 KWIETNIA 2012 r.

O zakwalifikowaniu na wyjazd na praktykę Erasmusa decyduje data złożenia KOMPLETU ORYGINALNYCH DOKUMENTÓW w DPM (tj. formularz zgłoszeniowy online, list intencyjny, Training Agreement – 3 egzemplarze, Skierowanie na praktykę) oraz dostępność środków finansowych.
Szczegółowe informacje dostępne są w PRZEWODNIKU dla studentów wyjeżdżających na praktyki w ramach programu Erasmus w roku akademickim 2011/2012 (w szczególności punkty 7. Jak ubiegać się o wyjazd na praktykę w ramach Erasmusa? oraz 8. Jakie dokumenty trzeba przygotować przed wyjazdem na praktykę Erasmusa?).

PRZEWODNIK >>