Wieczór Gier Parazytologicznych

Wieczór Gier Parazytologicznych 18 stycznia 2017 r. w godz. 19:15 - 20:45 w auli B przy ul. Jagiellońskiej 13 odbędzie się II edycja Wieczoru Gier Parazytologicznych.
To niepowtarzalna okazja do powtórki materiału i sprawdzenia swojej wiedzy przed sesją egzaminacyjną!
Do puli zeszłorocznych gier wykonanych przez studentów kierunku lekarskiego dołączyły kolejne, stworzone przez obecnych studentów II roku analityki medycznej.

Nasi studenci wykonali gry planszowe i łamigłówki, które można wykorzystać jako narzędzia wspierające tradycyjne metody nauczania parazytologii. Interakcje między studentami podczas gier edukacyjnych będą sprzyjać procesowi uczenia się przez rozwijanie, utrwalanie i pogłębianie wiedzy graczy w tej dziedzinie.

Bieżące informacje na stronie https://www.facebook.com/parasitgames

Jeśli lubicie gry planszowe i chcielibyście sprawdzić się przed sesją – zapraszamy!