Miś pod Szpitalną Choinkę

ifmsa mis pod choinke 201615 grudnia 2016 r. odbędzie się kolejna edycja jednego z najbardziej znanych wydarzeń organizowanych przez studentów działających w IFMSA. Zapraszamy w tym wyjątkowym czasie na "Misia pod Szpitalną Choinkę"!

"Miś pod Szpitalną Choinkę" to projekt, który powstał w 2002 roku na Śląsku, a od kilku lat z powodzeniem realizowany jest w bydgoskim oddziale we współpracy ze Szpitalem Uniwersyteckim nr 1 im. dr Antoniego Jurasza w Bydgoszczy. Projekt ma na celu zebranie funduszy na zakup upominków dla dzieci, które są zmuszone spędzić święta Bożego Narodzenia w szpitalu, z dala od rodziny i bliskich.

W ramach projektu studenci organizują:

• Kiermasz świątecznych wypieków - od samego rana!
  • Koncert Bożonarodzeniowy od godz. 17:30 w auli DS3
  • iii... loterię fantową z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Szczegóły już niedługo na FB >>

Dzięki funduszom zebranym podczas tychże imprez studenci będą mogli iść do dzieci przebrani za elfy, aniołki i mikołaje, by wnieść w ich serduszka wiele radości.

Serdecznie ZAPRASZAMY!

15 grudnia 2016 r. (czwartek)
w Domu Studenckim nr 3
Collegium Medicum w Bydgoszczy