Medyczna Środa: Muzykoterapia i koncert Chóru CM

Medyczna Środa: Muzykoterapia i koncert Chóru CM

klucz wiolinowy na choince7 grudnia 2016 r. o godz. 18:00 zapraszamy osoby zainteresowane poszerzaniem medycznych horyzontów na otwarty wykład dr hab. sztuki muzycznej Wojciecha Pospiecha, prof. UMK pt. „Uroczysko muzykoterapeutyczne dla każdego człowieka” w ramach cyklu ogólnodostępnych wykładów popularnonaukowych „Medyczna Środa”.

Muzykoterapia od 10 już lat z niezmiennym zainteresowaniem pojawia się w programach cyklu wykładów popularnonaukowych Medyczna Środa. Ten wspaniały jubileusz uczcić należy jednak w wyjątkowy sposób. Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych nie tylko na wykład dr hab. sztuki muzycznej Wojciecha Pospiecha, prof. UMK, ale i na koncert świąteczny Chóru Collegium Medicum pod kierownictwem prof. dr. hab. Janusza Staneckiego w ramach wyjątkowego spotkania z muzyką i muzykoterapią.

W imieniu pracowników Katedry i Zakładu Muzykoterapii Collegium Medicum UMK życzymy uczestnikom kolejnych edycji zdrowia, uśmiechu i harmonii na co dzień.


Na wykłady zapraszamy w każdą środę o godz. 18:00 do auli Collegium Medicum UMK przy ul. Jagiellońskiej 13 w Bydgoszczy.

Wstęp wolny.

Zapraszamy szczególnie osoby zainteresowane poszerzaniem medycznych horyzontów!

Kolejne wykłady z cyklu "Medyczna Środa" >>

Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnym profilu Medycznej Środy na Facebooku >>

Galeria zdjęć z XX edycji "Medycznej Środy" >>

jingle bells