Koncerty terapeutyczne

muzyka, grafika ilustracyjnaKatedra i Zakład Muzykoterapii Collegium Medicum UMK pod kierownictwem dr hab. sztuki muzycznej Wojciecha Pospiecha, prof UMK organizuje cykl koncertów terapeutycznych, które będą prowadzone na terenie Szpitali uniwersyteckich oraz Centrum Onkologii w Bydgoszczy.

Koncerty na terenie Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy:

15 listopada 2016 r.      "Czas na refleksję" Soliści Wydziału Wokalnego PZSM
16 grudnia 2016 r. Koncert Gwiazdkowy „Narodziła Nam się Miłość” Soliści Wydziału Wokalnego
21 lutego 2017 r. Piosenki Kabaretu Starszych Panów
14 marca 2017 r. Arie starowłoskie i Dyplomanci
9 maja 2017 r. Ave Maria w pieśniach i ariach

Koncerty na terenie Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy:

23 listopada 2016 r.            „Koncert ku pamięci w budowaniu radości”
14 grudnia 2016 r. Koncert Gwiazdkowy „Narodziła Nam się Miłość” Soliści Wydziału Wokalnego
22 lutego 2017 r. Piosenki Kabaretu Starszych Panów
15 marca 2017 r. Arie starowłoskie i Dyplomanci
10 maja 2017 r. Ave Maria w pieśniach i ariach