Targi Pracy OFFerty 2016

Targi Pracy OFFerty 2016

targi pracy plakat 2016 17 listopada 2016 r.w godz. 10:00 - 15:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej „Łuczniczka” w Bydgoszczy odbędą się Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2016. Organizatorem targów jest Porozumienie Bydgoskich Biur Karier uczelni wyższych w Bydgoszczy, w skład którego wchodzi Collegium Medicum w Bydgoszczy.

Na płycie targów, w tym roku zagości ponad 90 wystawców, którzy zaprezentują swój potencjał i zaproszą do bezpośredniego kontaktu. Będzie to niecodzienna okazja dla odwiedzających by zapoznać się profilem firmy, preferencjami dotyczącymi pracowników, ofertami i wymogami na określone stanowiska pracy. Pośród nich znajdą się ogólnopolskie marki, zainteresowane rozwojem w naszym województwie. Poszukują oni pracowników naszego rejonu, rekrutując na stanowiska w swoich oddziałach.

Jak corocznie swoją ofertę zaprezentują agencje pośrednictwa pracy, poszukujące pracowników dla dużych pracodawców. Obecnie znane marki zlecają procesy rekrutacyjne agencjom pośredniczącym, które poszukują pracowników m.in. poprzez uczestnictwo w targach.

W trakcie targów zapraszamy również do strefy konsultacyjno-doradczej, która gromadzi doradców związanych zawodowo z instytucjami takimi jak ZUS czy Państwowa Inspekcja Pracy. Doradcy podpowiedzą jak rozwiązać problemy związane z nieprawidłowościami warunków zatrudnienia.

Symulacje rozmów kwalifikacyjnych to propozycja dla tych, którzy chcą się zmierzyć ze swoją pierwszą pracą i w sposób profesjonalny przygotować do pierwszej rozmowy o zatrudnienie. Praktycy i doradcy zawodowi ocenią i podpowiedzą jak w sposób prawidłowo przygotować się do rozmowy.

Nie zabraknie również warsztatów podnoszących kompetencje zawodowe pracowników. Zapraszamy na „Biznesowy savoir-vivre, czyli co musisz wiedzieć rozpoczynając karierę zawodową” oraz „Najbardziej znany sekret marketingu – NETWORKING”!, które poprowadzą profesjonaliści w swojej branży.

Zaprosiliśmy również wizażystów, którzy podpowiedzą jak wykonać dyskretny i podkreślający charakter makijaż na rozmowę kwalifikacyjną oraz profesjonalnego fotografika, który zrobi zdjęcie do CV czy pracy dyplomowej.

Targi jak co roku zgromadzą przedstawicieli wielu branż, pośród których znajdą się te dedykowane naszym farmaceutom czy biotechnologom. Agencje pośrednictwa pracy będą rekrutowały do pracy w kraju i za granicą. Pracodawcy będą również oferować pracę dorywczą na okres studiów, a Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego zaprezentuje swoją ofertę.

Liczne atrakcje i konkursy przy stoiskach Wystawców, a przede wszystkim wsparcie przedstawicieli firm, do których aplikujecie. To wszystko przygotowaliśmy z myślą o tych, którzy poszukują pierwszej pracy.

Więcej info na naszej stronie internetowej http://www.offerty.byd.pl oraz w wydarzeniu https://www.facebook.com/events/1303675776341800/ 

Zapraszamy!