Młodzi naukowcy docenieni

logo MNiSWPracownicy naukowi naszej uczelni znaleźli się w gronie wyróżnionych przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego wybitnych młodych naukowców. W gronie reprezentantów Collegium Medicum znaleźli się dr n. med. Maciej Nowacki, asystent w Katedrze Chirurgii Onkologicznej Wydziału Nauk o Zdrowiu oraz dr n. farm. Krzysztof Goryński, adiunkt w Katedrze i Zakładzie Farmakodynamiki i Farmakologii Molekularnej Wydziału Farmaceutycznego.

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał blisko 32 mln zł na finansowanie stypendiów naukowych dla wybitnych młodych naukowców prowadzących wysokiej jakości badania i posiadających bogaty dorobek naukowy w skali międzynarodowej. W konkursie rozpatrzono 1137 wniosków, a laureaci będą otrzymywali 5.390 zł miesięcznie przez okres 3 lat.

Nagrodzonym gratulujemy.