Medyczna Środa zaprasza na swoje 10 urodziny!

czaszka - grafika ilustracyjnaMedyczna Środa w tym roku obchodzi swoje dziesiąte urodziny! To dla nas powód do dumy, wspomnień ale i do świętowania. A świętować będziemy w doborowym towarzystwie ;) Choć do tej pory odbyły się 232 środowe spotkania z medycyną, w których udział wzięło ponad 100 nauczycieli akademickich Collegium Medicum, to jednak jej dwudziesta odsłona musi być wyjątkowa. Wszystkie wykłady poprowadzą bowiem nasi znamienici Profesorowie.

5 października 2016 r. cykl środowych spotkań z medycyną wykładem: „Mózgowy GPS – neurobiologiczne podstawy orientacji przestrzennej" zainauguruje prof. dr hab. n. med. Małgorzata Tafil-Klawe.

Na wykłady zapraszamy w każdą środę o godz. 18:00 do auli Collegium Medicum UMK przy ul. Jagiellońskiej 13 w Bydgoszczy.

Wstęp wolny.

Zapraszamy szczególnie osoby zainteresowane poszerzaniem medycznych horyzontów!

Kolejne wykłady z cyklu "Medyczna Środa" >>

Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnym profilu Medycznej Środy na Facebooku >>