Inauguracja roku akademickiego

Inauguracja roku akademickiego 2016/2017 Rektor UMK prof. Andrzej TretynUroczysta inauguracja roku akademickiego 2016/2017 odbyła się 29 września 2016 r. na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Inaugurację poprzedziło tradycyjne złożenie kwiatów pod pomnikiem Mikołaja Kopernika na Rynku Staromiejskim w Toruniu.

Obowiązkowym punktem inauguracji było również wręczenie nagród dla najlepszego absolwenta, najlepszego studenta i najlepszego studenta-sportowca UMK w minionym roku akademickim.
Tytuły trafiły do:
- mgr Joanny Siminskiej z Wydziału Nauk o Zdrowiu (Najlepszy Absolwent),
- Janusza Schmude z Wydziału Matematyki i Informatyki (Najlepszy Student)
- Marii Sobańskiej z Wydziału Sztuk Pięknych (Najlepszy Student-Sportowiec).

Relacja i zdjęcia z inauguracji >>

W Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy na poszczególnych wydziałach odbędą się uroczyste immatrykulacje.

Wydział Farmaceutyczny
zaprasza 4 października 2016 r. o godz. 13.00.
Uroczyste spotkanie odbędzie się w Auli A-B, przy ul. Jagiellońskiej 13 w Bydgoszczy.

Wydział Lekarski zaprasza na immatrykulację 5 października 2016 r. o godz. 15:00.

Immatrykulacja na Wydziale Nauk o Zdrowiu odbędzie się 17 października 2016 r.
(godziny immatrykulacji zostaną podane wkrótce)

pdfRamowa organizacja roku akademickiego >>160.04 KB

loga wydziałów CM: WF, WL, WNoZ