Biologia Medyczna charytatywnie

PKO Bieg CharytatywnyZespół Katedry Biologii Medycznej już po raz kolejny promował naszą Uczelnię podczas imprezy biegowej. Tym razem 5-osobowa sztafeta pod hasłem „Wybiegam w przyszłość nauki” wzięła udział w 2. PKO Biegu Charytatywnym.

Wydarzenie odbyło się jednocześnie na 12 stadionach w Polsce i polegało na przebiegnięciu w ciągu jednej godziny jak największej liczby okrążeń (każde po 400 m). Przebiegnięte kilometry to przede wszystkim satysfakcja zawodników z możliwości niesienia pomocy innym, gdyż każde okrążenie na stadionie Zawiszy przeliczone zostało na obiad dla dzieci, podopiecznych fundacji PKO.

Naszej sztafecie udało się przebiec 38 pełnych okrążeń, a drużyna ostatecznie uplasowała się na 17. miejscu na 52 zespoły w kategorii drużyn mieszanych oraz na 29. miejscu na 71 zespołów w kategorii OPEN.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

KBM biega1

fot. nadesłane