Przygoda z "Adapciakiem"

Przygoda z "Adapciakiem"

"Adapciak" 2016Od 9 do 13 września potrwa tegoroczny „Adapciak” – obóz szkoleniowo-integracyjny dla nowo przyjętych studentów UMK. Zgłoszenia przyjmuje Samorząd Studencki.

Tegoroczny "Adapciak" rozpocznie się 9 września w Toruniu od kwaterunku w akademiku, spotkania z władzami Uczelni, zwiedzania wydziałów i poznawania miasta. Dzień później uczestnicy wyjadą z Torunia do ośrodka w Rewalu, gdzie odbędzie się dalsza część obozu.

Program "Adapciaka" obfituje w wiele atrakcji, takich jak szkolenia (m.in. z Uniwersyteckiego Systemu Obsługi Studentów, uczelnianego savoir vivre’u, pomocy stypendialnej czy pierwszej pomocy), chrzest studencki, paintball oraz plażowanie nad Bałtykiem. Wszystko to pod czujnym okiem starszych kolegów i koleżanek z Samorządu Studenckiego, którzy wprowadzą nowych żaków w tajniki życia studenckiego.

Koszt wyjazdu to 440 zł (w cenie: przejazd, nocleg, wyżywienie oraz atrakcje i szkolenia).

Aby zgłosić chęć udziału w obozie, wystarczy wysłać wiadomość na adres adapciak@stud.umk.pl, wpisując w treści swoje imię i nazwisko, kierunek studiów, numer dowodu osobistego, numer PESEL, rozmiar koszulki (model unisex) oraz telefon kontaktowy.

Informacja dotycząca numeru konta, na które należy wpłacać pieniądze, oraz szczegółowy harmonogram "Adapciaka" zostaną przesłane w mailu zwrotnym.

Więcej: www.adapciak.umk.pl