Nowa edycja studiów podyplomowych

zdrowie - grafika ilustracyjnaZapraszamy na nową edycję studiów podyplomowych w zakresie organizacji opieki geriatrycznej, długoterminowej i paliatywnej dla osób posiadających tytuł zawodowy magistra i /lub licencjata, z zakresu: psychologii, socjologii, pedagogiki, pedagogiki specjalnej, zdrowia publicznego, pielęgniarstwa, fizjoterapii, kulturoznawstwa, bibliotekoznawstwa, muzyki, sztuk plastycznych, pracowników socjalnych placówek pomocy społecznej i domów pomocy społecznej, lekarzy i innych pokrewnych specjalności.

Rekrutacja trwa do 30 września 2017 r.

Studia prowadzi Studium Medycznego Kształcenia Podyplomowego i Edukacji Zdrowotnej - Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum w Bydgoszczy.

Więcej informacji >>

Termin rozpoczęcia studiów  październik 2017 r.
 Adresaci studiów podyplomowych Studia skierowane są do osób z wykształceniem wyższym zainteresowanych i/lub zaangażowanych w opiekę nad osobami w starszym wieku.

Studia przeznaczone są dla osób posiadających tytuł zawodowy magistra i /lub licencjata, z zakresu: psychologii, socjologii, pedagogiki, pedagogiki specjalnej, zdrowia publicznego, pielęgniarstwa, fizjoterapii, kulturoznawstwa, bibliotekoznawstwa, muzyki, sztuk plastycznych, pracowników socjalnych placówek pomocy społecznej i domów pomocy społecznej, lekarzy i innych pokrewnych specjalności.
 Warunki kwalifikacji  na podstawie złożonych dokumentów
 Termin składania dokumentów    do 30 września 2017 r.
 Miejsce składania dokumentów    Studium Medycznego Kształcenia Podyplomowego i Edukacji Zdrowotnej
 Collegium Medicum UMK
 ul. M. Curie Skłodowskiej 9