Uroczyste zakończenie studiów przez drugi rocznik studentów studiów anglojęzycznych

invitation 22062016

22 czerwca 2016 r. o godz. 12:00 w auli nr 4 imienia Profesora Jana Domaniewskiego w Budynku Audytoryjnym przy ul. M. Curie Skłodowskiej 9 odbędzie się uroczystość zakończenia studiów przez absolwentów kierunku lekarskiego prowadzonego w języku angielskim na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum w Bydgoszczy w roku akademickim 2015/2016. Będzie to drugi rocznik studentów studiów anglojęzycznych, który opuści mury naszej Uczelni.

W programie przewidziano uroczyste wystąpienie Prorektora ds. Collegium Medicum – Pana prof. dr hab. Jana Styczyńskiego, Prodziekana Wydziału Lekarskiego – Pana prof. dr hab. Tomasza Grzybowskiego oraz Dyrektora Centrum Kształcenia w Języku Angielskim Collegium Medicum UMK – Pana prof. dr hab. Arkadiusza Jawienia.
W tym uroczystym dla 20 przyszłych lekarzy i ich najbliższych momencie obecny będzie także przedstawiciel Agder Academy Pan Thor Kristian Hanisch oraz przedstawiciele Kadry Akademickiej.

Uroczystość uatrakcyjni występ wokalny studentów anglojęzycznych podsumowujący sześcioletni okres studiów w Collegium Medicum.