Katedra Biologii Medycznej zaprasza na Wieczór Gier Parazytologicznych

24 maja 2016 r. w godzinach 17.00 - 20.00 w auli A i B w budynku "A" mieszczącym sie przy ulicy Jagiellońskiej 13 odbędzie się Wieczór Gier Parazytologicznych. To niepowtarzalna okazja do powtórki materiału i sprawdzenia swojej wiedzy przed sesją egzaminacyjną! Gry edukacyjne są dziełem studentów I roku kierunku lekarskiego, dlatego to właśnie Ich zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

Nasi studenci stworzyli gry planszowe i łamigłówki, które można wykorzystać jako narzędzia wspierające tradycyjne metody nauczania parazytologii. Interakcje między studentami podczas gier edukacyjnych będą sprzyjać procesowi uczenia się przez rozwijanie, utrwalanie i pogłębianie wiedzy graczy w tej dziedzinie.

Bieżące informacje: https://www.facebook.com/parasitgames

Obowiązuje limit miejsc.
Wstęp na wydarzenie możliwy jest jedynie po wcześniejszych zapisach za pośrednictwem formularza on-line >>

Wieczór Gier ParazytologicznychUwaga:
W dniach 4-14 maja 2016 r. przyjmujemy zapisy wyłącznie
studentów I roku kierunku lekarskiego.
Wszystkie zgłoszenia nadesłane do 14 maja zostały przyjęte i organizatorzy nadal dysponują pulą wolnych miejsc.

Do 20 maja 2016 r. trwa rejestracja dla studentów z pozostałych kierunków i roczników.

W przypadku dużego zainteresowania możliwa będzie organizacja kolejnych edycji w przyszłości.

Zapraszamy!