Konkurs fotograficzny „Niezwykły świat roślin leczniczych”

Konkurs fotograficzny „Niezwykły świat roślin leczniczych”

Konkurs fotograficzny „Niezwykły świat roślin leczniczych”
dla uczniów Liceów Ogólnokształcących w Bydgoszczy
oraz
studentów i pracowników Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera UMK
IV edycja, 2016 rok

Szanowni Państwo, już po raz czwarty ogłaszamy konkurs fotograficzny „Niezwykły świat roślin leczniczych”. W tej edycji rozszerzamy formułę konkursu. Do wzięcia udziału zapraszamy jak zwykle wszystkich studentów i pracowników Collegium Medicum im. L. Rydygiera UMK, ale także uczniów Liceów Ogólnokształcących w Bydgoszczy. Organizatorem konkursu jest Studenckie Koło Naukowe Botaniki Farmaceutycznej przy Katedrze i Zakładzie Biologii i Botaniki Farmaceutycznej. Konkurs przebiega pod honorowym patronatem Dziekana Wydziału Farmaceutycznego, prof. dr. hab. Stefana Kruszewskiego.

Tym razem nagrody przyznamy w dwóch kategoriach: "Uczniowie LO" i "Studenci i Pracownicy CM UMK". Główną nagrodą w kategorii „Uczniowie LO” jest uczestnictwo w kursie maturalnym XXL z biologii o wartości 1480 zł, ufundowanym przez Centrum Edukacyjne Maturita. Pozostałe nagrody to albumy o tematyce przyrodniczej ufundowane przez Nadleśnictwo Gołąbki i Lasy Państwowe.

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać na adres: rosliny.lecznicze.konkurs@gmail.com fotografie, których tematem są rośliny wykorzystywane w lecznictwie.
Na zdjęcia oczekujemy do dnia 31 maja 2016 r.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po 10 czerwca br.
Szczegóły konkursu zamieszczone są w regulaminie.

pdfREGULAMIN KONKURSU199.02 KB