Marka personalna medyka

Marka personalna medyka

marka personalna medyka 7 kwietnia 2016 r. o godz. 17.30 Studenckie Koło Naukowe Dydaktyki Ratownictwa i Fizjoterapii Pourazowej zaprasza na warsztat „Marka personalna medyka”.

W trakcie spotkania będzie można dowiedzieć się jak świadomie budować swój wizerunek, poszukiwać możliwości zatrudnienia i radzić sobie w trudnych sytuacjach z pacjentami.

Warsztat poprowadzi Ewa Wilmanowicz, trener i mówca motywacyjny. Absolwentka Finansów i Controllingu Międzynarodowego na Universite d’Angers. Autorka publikacji naukowych z obszaru przywództwa i przedsiębiorczości. Członek Klubu France Pologne, Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego i Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. W swoich przemówieniach i mowach inspiracyjnych Ewa dzieli się pomysłami na osobistą efektywność, codzienny optymizm i jak robić małe rzeczy z wielką pasją. Na co dzień kieruje działem rozwoju w Bemygo sp. z o.o. i w ramach Centrum Kariery Bemygo prowadzi szkolenia z zakresu efektywności osobistej, wystąpień publicznych i budowania marki. Ekspert Centrum Badań Gospodarczych w obszarze analiz wartości marki i nowych mediów.

Szkolenie ma charakter otwarty, wstęp wolny.

Miejsce:
Collegium Medicum UMK
ul. M. Curie Skłodowskiej 9
Budynek dydaktyczny patomorfologii
sala A019

 Link do wydarzenia na FB >>