Zdrowie Pod Kontrolą

IFMSA fot akcja Na początku kwietnia odbędzie się kolejna edycja akcji „Zdrowie Pod Kontrolą”. Wolontariusze z 12 oddziałów Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland ruszają do boju w celu uświadamiania społeczeństwu jak ważne jest własne zdrowie i co można zrobić, by je polepszyć.
Podczas akcji studenci będą udzielali mieszkańcom Bydgoszczy i okolic porad oraz dokonywali podstawowych pomiarów takich jak ciśnienia tętniczego, poziomu glikemii, wskaźnika BMI, tkanki tłuszczowej, wody w organizmie i ilości tlenku węgla w wydychanym powietrzu.
Odwiedzający będą mieli także możliwość rejestracji jako potencjalny dawca szpiku, uczestniczenia w pokazie pierwszej pomocy a także skorzystania z porad dotyczących profilaktyki osteoporozy.
Dla najmłodszych przygotowaliśmy Szpital Pluszowego Misia oraz przydatne informacje na temat higieny oraz dlaczego warto jest myć często ręce.

Termin: 9-10.04.2016 r. w godzinach 11:00 - 17:00

Miejsce: Centrum Handlowe „Rondo”, ul. Kruszwicka 1, Bydgoszcz