Medyczna Środa

plecy 2006 kwietnia 2016 r. o godz. 18:00 zapraszamy osoby zainteresowane poszerzaniem medycznych horyzontów na otwarty wykład mgr Zuzanny Piekorz z Katedry Fizjoterapii pt. „Diagnoza: skolioza. Co rodzic powinien wiedzieć na temat postawy swojego dziecka?” w ramach wiosennej edycji cyklu ogólnodostępnych wykładów popularnonaukowych „Medyczna Środa”.

Wykład ma na celu przybliżyć i wyjaśnić tematykę wad postawy oraz skolioz. Zaprezentowane zostaną kroki postępowania w przypadku zdiagnozowania skoliozy. Prowadząca wyjaśni czym jest skolioza, w jaki sposób można ją ocenić, na co powinno się zwrócić uwagę w badaniu oraz jakie są formy jej rehabilitacji i leczenia.

Przyjdź przyjąć cotygodniową dawkę medycznej wiedzy. Wiedzy nie przedawkujesz!

Na wykład zapraszamy w środę o godz. 18:00 do auli Collegium Medicum UMK przy ul. Jagiellońskiej 13 w Bydgoszczy.

Wstęp wolny.

Zapraszamy szczególnie osoby zainteresowane poszerzaniem medycznych horyzontów!

Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnym profilu Medycznej Środy na Facebooku >>

Zdjęcia z wykładów wiosennej edycji >>

MS 19