Wielkanocny koszyk

"Studenci potrzebującym" plakat W dniach 7-18 marca 2016 r. na terenie uczelni będzie prowadzona zbiórka żywności z długim terminem ważności, odzieży, koców oraz środków czystości dla najbardziej potrzebujących.

Zbiórkę organizują studenci zrzeszeni w IFMSA Poland. Materiały zebrane podczas akcji zostaną przekazane Stowarzyszeniu Miłosierdzia przy Bazylice św. Wincentego a’Paulo, gdzie zostaną przygotowane paczki dla najbardziej potrzebujących.

Miejsce:

• ul. Jagiellońska 15
  • ul. Curie Skłodowskiej 9 (w budynku Biblioteki Medycznej oraz budynku dydaktycznym Patomorfologii)

Wyżej wymienione produkty prosimy składać do specjalnie przygotowanych koszy.

Dziękujmy za wparcie!

Tymczasem już 10 marca 2016 r. studenci zapraszają na pyszne studenckie wypieki do budynku Biblioteki Medycznej oraz Cafe Filiżanka.
Akcja będzie trwać w godz. 8:00 - 14:00.
Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz potrzebujących.