Zebranie elektorów Collegium Medicum

logo cmW uzgodnieniu z JM Rektorem UMK, Panem Prof. Andrzejem Tretynem, Prorektor ds. Collegium Medicum i Dziekani Wydziałów Collegium Medicum zapraszają elektorów Collegium Medicum na zebranie, które odbędzie się 3 marca 2016 r. (czwartek) o godz. 13.00 w Sali Posiedzeń im. prof. Romańskiego celem prezentacji i wyborów kandydatów na stanowisko Prorektora ds. Collegium Medicum na kadencję 2016-2020.

Kandydaci na stanowisko Prorektora ds. Collegium Medicum proszeni są o osobiste, pisemne lub mailowe (na adres prorektor@cm.umk.pl) zgłoszenie swojej kandydatury do obecnego Prorektora ds. Collegium Medicum do dnia 2 marca i tym samym zaproszeni do udziału w zebraniu.