Studenci dla WOŚP

WOSP 2016 baner

Jak co roku studenci Collegium Medicum UMK przygotowali z okazji XXIV finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wiele akcji, podczas których będzie można wesprzeć fundację Jurka Owsiaka. Również w tym roku WOŚP zbierać będzie środki nie tylko na leczenie dzieci, ale również na polepszenie opieki nad ludźmi w podeszłym wieku.

Hasło tegorocznego finału to „Mierzymy wysoko”.

10 stycznia 2016 r. od 13:00 do 18:00 w bydgoskim Miejskim Centrum Kultury Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Bydgoszcz zorganizuje liczne akcje, by wspomóc podopiecznych fundacji. Wszyscy zainteresowani będą mogli bezpłatnie zbadać poziom cukru, zmierzyć ciśnienie oraz dowiedzieć się dlaczego palenie papierosów jest szkodliwe i co można zrobić, żeby je rzucić! Ponadto, będzie możliwość zarejestrowania się jako potencjalny dawca szpiku. Dla maluchów studenci przygotują Szpital Pluszowego Misia, gdzie młodzi opiekunowie będą mogli wyleczyć swojego pluszaka. Zabawa ta pomoże przełamać częsty lęk przed wizytą u lekarza.

Szczegółowe informacje na temat akcji znajdują się na stronie internetowej >> oraz na Facebooku >>

WOSP 2016