Edukacja seniora

Edukacja seniora kluczem do zdrowia - grafika ilustracyjna

Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne spotkanie z cyklu „Edukacja seniora kluczem do zdrowia". W najbliższy poniedziałek, 11 stycznia 2016 r. o godz. 17:00 będziemy poruszać się w dwóch obszarach tematycznych. Pierwszy dotyczy prawidłowego odżywania „Dieta osób starszych”, drugi z kolei przybliży zagadnienia pielęgnacji skóry „Pielęgnowanie skóry oraz profilaktyka odleżyn u osób w podeszłym wieku oraz opieka nad osobą z zaburzeniami funkcji zwieraczy”.

Edukacja seniora kluczem do zdrowia  - plakat Przypominamy, że "Edukacja seniora kluczem do zdrowia" to cykl poniedziałkowych spotkań, podczas których poruszane są tematy z zakresu zdrowia, higieny oraz wszelkich problemów geriatrycznych. Wszystkie wykłady prowadzone są przez członków koła naukowego. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na zagadnienia i problemy Seniorów, a dzięki przekazanej wiedzy zwiększenie świadomości i poprawa jakości życia osób 60+.

Wstęp wolny.

Miejsce: