Studenci Potrzebującym

studenci potrzebujacymStudenci Potrzebującym - pod tą nazwą odbywa się akcja pomocy dla najbardziej potrzebujących w okresie świątecznym. Polega ona na zbiórce żywności z długim terminem ważności, odzieży, koców oraz środków czystości.

Materiały zebrane podczas akcji zostaną przekazane Stowarzyszeniu Miłosierdzia przy Bazylice św. Wincentego a’Paulo w Bydgoszczy, gdzie zostaną przygotowane w postaci świątecznej paczki.

Czas zbiórki: 30 listopada - 11 grudnia 2015 r.

Punkty zbiórki:

• ul. Jagiellońska 15 w Bydgoszczy
  • ul. Curie Skłodowskiej 9 - w budynku Biblioteki Medycznej i budynku dydaktycznym patomorfologii
  • ul. dr. A. Jurasza – w budynku Wydziału Farmaceutycznego

mikolajkowa puszkaProdukty prosimy składać do specjalnie przygotowanych koszy.

Dodatkowo w budynku Biblioteki Medycznej oraz w zaprzyjaźnionej „Cafe Filiżanka” mieszczącej się w budynku dydaktycznym patomorfologii, odbywać się będzie mikołajkowa sprzedaż studenckich wypieków.
Smakoszy zapraszamy już 3 grudnia 2015 r.

Dziękujmy za wparcie!